01

Закуповуємо сировину у кращих постачальників

Надійні партнерські відносини з постачальниками з 20 країн світу і сувора система контролю харчової продукції в країнах-виробниках гарантують стабільну якість сировини, що поставляється.

02

Швидко доставляємо сировину

Щоб забезпечити швидку доставку сировини на заводи компанії, вибудувана ефективна система логістики. «Санта Бремор» використовує надійні ланцюжки поставок, інтегруючи різні способи доставки сировини з різних куточків світу і контролює точне дотримання режимів транспортування.

03

Автоматизуємо виробничі процеси

Заводи компанії оснащені обладнанням від провідних зарубіжних виробників. Високий рівень автоматизації гарантує надійність виконання технологічних операцій і забезпечує стабільність якості продукції, що випускається.

04

Зберігаємо користь продуктів

Завдяки інноваційним технологіям і унікальним власним рецептурам «Санта Бремор» дуже дбайливо і делікатно виробляє продукти харчування, зберігаючи їх корисні природні властивості і природний смак.

05

Контролюємо якість і безпеку

Контроль якості та безпеки продукції здійснюється на всіх етапах виробництва: від ретельної перевірки сировини і кожної технологічної операції з обробки продукту до контролю вже готової продукції. Контроль здійснюють технологічна служба компанії та власна виробнича акредитована лабораторія.

06

Дбаємо про навколишнє середовище

«Санта Бремор» з особливою увагою ставиться до збереження навколишнього середовища. Компанія створює і впроваджує інноваційні рішення, які сприяють захисту природних ресурсів і дбайливого ставлення до природи.

07

Оперативно доставляємо продукти по всьому світу

Споживачі насолоджуються смаком продуктів «Санта Бремор» завдяки ефективній системі дистрибуції та логістики. Власні дистриб`юторські компанії успішно працюють в Білорусі, Росії, Україні, Молдові. Оснащеність компанії власним транспортом дозволяє контролювати дотримання режимів транспортування готової продукції протягом усього ланцюга постачання. «Санта Бремор» - це гарантована якість продукту.